Súťaž!!!

Pripravili sme si pre vás maličku minisúťaž. Na fotografii (ak sa to momentálne dá tak nazvať), sa skrýva nový člen nášho minibaru. Kto uhádne, o "koho" sa jedná, získa od nás víkendový pobyt pre štyroch v Kráľovskom apartmáne. Každý deň sa nám tento "člen" viac odhalí. Ale pozor! S každým odhalením však klesne hodnota výhry o 10%. Znamená to, že pokiaľ do ďaľšieho dňa 20.00 nikto neuhádne, výhrou sa stáva 90% zľava, následne 80% a tak ďalej. Vaše tipy čakáme na našej facebook stránke: https://www.facebook.com/PenzionORAVA ...aby sa zvýšili Vaše šance, pozvite do tipovačky priateľov..možno nezabudnú kto ich zavolal a vezmú vás so sebou ;)

29. október 2012 (Uhádni a získaj 100% zľavu na víkend v kráľovskom apartmáne): Sutaz_100

30. október 2012 (Uhádni a získaj 90% zľavu na víkend v kráľovskom apartmáne):

Sutaz

1. december 2012 (Uhádni a získaj 80% zľavu na víkend v kráľovskom apartmáne):

Sutaz

2. december 2012 (Uhádni a získaj 70% zľavu na víkend v kráľovskom apartmáne):

Sutaz

 

3. december 2012 (Uhádni a získaj 60% zľavu na víkend v kráľovskom apartmáne):

Sutaz

...už sa niekomu zdá predmet na fotografii povedomý? Skúste tipnut: https://www.facebook.com/PenzionORAVA ... 4. decembra pred 20. hodinou sa dozviete, či ste uhádli alebo či sa nám fotka zjasní ešte viac... stay tuned! ;)

 

3. december 2012, UPDATE: Máme výhercu!!! Cena sa dostala na 60%-nú zľavu, ktorú od nás získava pani Michaela. Správna odpoveď je, že naše minibary sa rozrástli o 100%-ný hroznový mušt Matyšák:

Mušt Matyšák

Penzión Orava na Facebooku 

P.S.: Súťaže sa nesmú zúčastniť naši príbuzní a blízki priatelia :P

18+ beds TV setwifi Fire place We speak English Locked parking