Kráľovský apartmán "Vlčí mak"

Apartmán "Vlčí mak" je našim najväčším a najlepšie vybaveným apartmánom. Viac než 80 m2 podkrovia určených početnejším rodinám alebo jednoducho tým, ktorí sa nechcú priestorovo obmedzovať. Apartmán má dve spálne. V manželskej je manželská dvojposteľ a jedna extra posteľ, ku ktorým samozrejme patria nočné stolíky s lampičkou. Druhá spálňa disponuje dvomi oddelenými posteľami. Súčasťou hlavnej spálne je komoda a veľká skriňa a kreslo (prístelka).

Primárna spálňa

Skriňa a komoda

Prístelka

Sekundárna spáľňa

Izby sa nachádzajú na vyvýšenej plošine, ku ktorej vedú drevené schodíky. Pred vchodom do izieb sa nachádza predsieň s pohodlným posedením:

Spálňová predsieň

Schodíkom predchádza rozsiahla obývacia izba s gaučom, konferenčným stolíkom a televíznym prijímačom, kde môžete v pohodlí tráviť večer:

Obývacia izba

Na spoločné hodovanie je pre vás pripravená jedálenská časť apartmánu s veľkým stolom a šiestimi komfortnými stoličkami:

Jedáleň

Kráľovský apartmán je vybavený plnohodnotnou kuchyňou, súčasťou ktorej je štvorplatničkový plynový sporák s trúbou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a samozrejme chladnička:

Kuchyňa

Samozrejmosťou nášho penziónu sú čisté toalety. Miesto, kde chodia aj králi v kráľovskom apartmáne pešo:

Kúpeľňa

Vstupu do apartmánu predchádza pomerne veľkorysá chodba, v ktorej si môžete uložiť množstvo oblečenia, ako aj lyže, lyžiarky či bicykel:

Chodba

18+ beds TV setwifi Fire place We speak English Locked parking